PROSTORY PRO HOSTINU

Sál o rozměrech 25x12 m, s dřevěnou podlahou a trámy na ručně vymalovaném stropě, s velkým kamenným krbem a Holandskými lustry, který je nově otevřen přímo do zámeckého parku a krásné terasy - to je velkorysý prostor velkého sálu v zámeckém stylu. Pokud plánujete velkou svatbu až pro 2000 hostů, nebo hledáte jedinečný prostor pro uspořádání hostiny i následné taneční zábavy v jednom sále, tak pro Vás bude velký sál ideální volbou. Sál je plně vybaven konferenční technikou, kterou můžete během svého velkého dne využít. Je Vám k dispozici dataprojektor a plátno pro promítání oblíbených videí či audiotechnika pro zajištění hudebního podkresu. Samozřejmostí je odpovídající zázemí pro Vaše hosty - toalety, bar či parkoviště u sálu.

Rudolfův sál, který je pojmenován po nejvýznamnějším obyvateli niměřického panství - Rudolfovi, knížeti Thurn-Taxis, najdete ve stylové budově zámeckého špejcharu, jehož základy sahají až do 16.století. Rustikální, leč moderně rekonstruované prostory, se sálem v loveckém stylu svádí ke svatbě sofistikované a elegantní.

Tento sál, jehož útulnost dokresluje velký (a funkční) krb, původní dřevěné trámy či robustní kamenné zdivo je vhodný zejména pro servírování slavnostní servírované hostiny a při uspořádání banketu s kulatými stoly nabízí kapacitu pro 50 hostů. V současné době, kdy je pro svatební oslavy využíván především Velký sál, je Rudolfův sál využíván pro podávání snídaní a pro předsvatební večeře.