PROSTORY PRO HOSTINU

Rudolfův sál, který je pojmenován po nejvýznamnějším obyvateli niměřického panství - Rudolfovi, knížeti Thurn-Taxis, najdete ve stylové budově zámeckého špejcharu, jehož základy sahají až do 16.století. Rustikální, leč moderně rekonstruované prostory, se sálem v loveckém stylu svádí ke svatbě sofistikované a elegantní.

Tento sál, jehož útulnost dokresluje velký (a funkční) krb, původní dřevěné trámy či robustní kamenné zdivo je vhodný zejména pro servírování slavnostní servírované hostiny a při uspořádání banketu s kulatými stoly nabízí kapacitu pro 70 hostů. V současné době, kdy je pro svatební oslavy využíván především Velký sál, je Rudolfův sál využíván pro podávání snídaní a pro předsvatební večeře.


Ideálním prostorem pro méně formální část svatebního dne s rautem, grilováním či rožněním selete, často doprovázenou hudebním doprovodem v podobě osvědčených kapel či DJ, je vnitřní dvůr. Tento prostor, který nabízí pro letní dny ideální kombinaci tanečního parketu pod širým nebem,prostoru zastřešeného party stanem a vnitřní části nabízí kompletní zázemí pro průběh svatební oslavy za každého počasí. Při obvyklém uspořádání vnitřní dvůr nabízí 60 míst k sezení, ale díky své variabilitě je zde možné uspořádat party až pro 120 hostů.

Sál o rozměrech 25x12 m, s dřevěnou podlahou a trámy na ručně vymalovaném stropě, s velkým kamenným krbem a Holandskými lustry, který je nově otevřen přímo do zámeckého parku a krásné terasy - to je velkorysý prostor velkého sálu v zámeckém stylu. Pokud plánujete velkou svatbu až pro 180 hostů, nebo hledáte jedinečný prostor pro uspořádání hostiny i následné taneční zábavy v jednom sále, tak pro Vás bude velký sál ideální volbou. Sál je plně vybaven konferenční technikou, kterou můžete během svého velkého dne využít. Dataprojektor a plátno pro promítání oblíbených videí, mikrofon pro nazvučení slavnostních přípitků a či audiotechnika pro zajištění hudebního podkresu. Samozřejmostí je odpovídající zázemí pro Vaše hosty - toalety, bar či parkoviště u sálu.